ایکون سبد خرید
درباره ما

درباره ما

سایت هلپ چک بر این ایده بنا شده است که نیاز افرادی شبیه به خودمان را رفع کند.

به این دلیل که خودمان در اوایل شروع به کار نیاز به آموزش داشتیم.و در سرار وب منابع های مختلف و زیادی وجود داشت.اما وقتی منابع زیاد باشند ولی برنامه ای پشتش نباشد و فقط برای ایجاد تولید محتوا و بازدید شروع به محتوا گذاری کنند.این اشتباه باعث میشود که راه ما طولانی تر و ما از هدافمان دور تر شویم.

و دقیقا هدف ما این است که محتوا را به صورتی تولید کنیم که مشکل کاربران رفع شود. در کنار این تولید محتوا پشتیبانی قرار بگیرد که اگه درصد کمی هم از افراد به جواب خود نرسیده اند بتوانند از طریق پشتیبانی مشکل خود را بر طرف کنند.

چگونگی شروع کار من

 

همانطور که در اوایل این مطلب گفتم خودم نیز از صفر شروع کرد ام.و در زمینه های مختلف سابقه داشته ام.ادمین پیچ اینستاگرام/تلگرام.تولید محتوا برای سایت های مختلف.طراح گرافیک و طراح سایت و… انجام داده ام.

اما به دلیل ترسی که داشتم هیچ وقت به طور مستقل شروع به فعالیت نکرده ام همچنین جز ترس دلیل های دیگه ای هم پشت این ماجرا بود که فعلا نمی توانم در این مطلب درباره اش بگویم. اما وقتی دیدم که تعدادی از افراد را به موفقیت رسوندم هر چند تعداد کم ولی موفقیت آمیز بود.

بنابراین از یه جا به بعد تصمیم گرفتم مستقل بشم و سایت و پیچ خودم را بالا بیاورم.که هم خودم را یه محکی بزنم و هم افرادی مثل خودم را که می خواهند از صفر شروع کنند را یاری دهم. تا برنامه ای داشته باشند و بدانند از کجا و از چه چیزی شروع کنند تا از هدف خود دور نشوند.و اینکه در کنار هم به موفقیت برسیم.

همچنین از شما دوستان میخواهم که در این را از ما حمایت و در این راه همراه مان باشید.

برای اینکه از محتوا و اموزش های سایت با خبر شوید ما را در شبکه های اجتمایی دنبال کنید. تلگرام / اینستاگرام

شما هیچ وقت نمی فهمید چقدر قوی هستید تا زمانی که قوی بودن تنها راه شما باشد
“باب مارلی”

جدیدترین و بروزترین آموزش های طراحی گرافیک و طراحی سایت در هلپ چک خواهید یافت.و حال آماده سازی دوره هایی جامع و کامل در این زمینه هستیم،پس با ما همراه باشید.

همچنین می توانید طراحی سایت و طراح گرافیک خودتان ( پوستر،جلد کتاب،انواع مختلف لوگو و…) را به گروه ما بسپارید.

سایت ما به تازگی افتتاح شده است ، و ما به صبر و حمایت شما دوستان نیاز داریم.